Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha ittam egy olyan ember után...

Ha ittam egy olyan ember után aki ivott egy AIDSes után akkor mennyi esélyem van hogy én is fertőzött legyek?

Figyelt kérdés
Van egy ember a társaságban akiről biztosan tudom hogy fertőzött, és többen ittak utána de későn tudtam meg és lehet hogy ittam valaki után aki meg utána szóval elkaphattam? Légyszi normális válaszokat irjatok!

2017. okt. 3. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Nem, nem kaptad el! És ne is parázz tovább ezen!
2017. okt. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hollófernyiges ***** válasza:
100%

Nagyjából nulla. Még közvetlen kontaktussal (vagyis ha csókolózol egy AIDS-essel vagy utána iszol a pohárból) is csak akkor van rá sansz, ha vér kerül a nyálába; és akkor sem sok. A nyálban a vírus elpusztul, a komponensei kimutathatók, de nem életképes. Így ahogy meg leírtad, nagyjából lehetetlen megfertőződni.


[link]

[link]

2017. okt. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
50%. Vagy igen, vagy nem.
2017. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!