Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az egyik haverom szívózott...

Az egyik haverom szívózott velem, belepisilt az üdítős dobozba, és ideadta nekem, hogy igyam meg és véletlenül ittam belőle. Szerintetek lehet valami bajom tőle?

Figyelt kérdés
Csak egy kortyot ittam,utána kiöblítettem a számat.Szerintetek lehet valami bajom? 😢 13/l

2017. okt. 12. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen barát neked? Egy rohad?k inkább! Nem nem lesz bajod, feltéve ha vmilyen fertőzése nem volt.
2017. okt. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdekesen értelmezitek a barátságot :D
2017. okt. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz,egészséges ember vizelete steril. Ha esetleg húgyúti fertőzése van,akkor se lehet bajod egy kortytól, a gyomorsav kinyírja a baktériumokat. Jó kretén a haverod,ráférne egy saller.
2017. okt. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kapott sallernél is többet,meg mondtam neki ,hogy egy r*hadék.Ö az osztály nagymenője,az is meglepetés volt neki,hogy meg mertem ütni.
2017. okt. 12. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:

fog ő még nagyobb pofonokat is kapni majd az élettől, ilyen anyuci kedvence zselés hajú majom lehet biztos nagy pofával

te meg ne haverkodj minden elmebeteggel főleg ne az osztály menőivel.

2017. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!