Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kemós kezelés alatt hogyan...

Kemós kezelés alatt hogyan oldható meg a munkavégzés bejárás? Orvos szerint sehogy de akkor is kell megoldás

Figyelt kérdés

Rosszindulatú sejtburjánzást találtak nálam, magyarán rákot. Kemós kezeléseket fogok kapni, 6-ot zsinórban.

Az orvos azt mondja a kemó alatti és utáni munkavégzést felejtsem el, nem fog menni.

Én pedig akkor is be fogok menni melózni ha négykézláb mászok be akkor is nem azért mert sztahanovista vagyok hanem mert ha nem megyek akkor kivágnak.

Hogyan oldhatom meg hogy annyira gatyába rázzam magam kemo alatt után hogy be tudjak menni?

Olyan nincs hogy én nem megyek. Olyan nincs.


2017. okt. 15. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem voltál még egy kezelésen sem? Milyen időközönként fogod őket kapni?

Egyrészt, ami a legfontosabb, hogy első az egészség!

Másrészt, nekem is volt rákos a családban, ha keddi napon kapta a kezelést, vasárnapig hányt, nem tudott semmit enni, és teljesen le volt gyengülve. Nem tudom mit dolgozol, de szerintem a négykézláb is nehézkes lenne majd. Úgyis hazaküldenének, vagy elvinne a mentő mert kikészítenéd magad. Rengeteg, de rengeteg pihenésre lesz szükséged!

Minden jót neked!

2017. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"Úgyis hazaküldenének, „


nem érted a lényeget. épp ez az ettől félek én is hogy hazaküldenek.

mert itt ha hazaküldtek arra a napra egy fillért se kapsz (senkit se érdekel hogy orvosi okból mentél haza kutyát nem érdekli) és ha ez többször megtörténik lapátra tesznek.

ha meg elmegyek betegállományba és eleve nem megyek be akkor azonnal kirúgnak.

ez egy ilyen hely de más nincs így foggal körömmel kell. ez vagy a semmi.



" Rengeteg, de rengeteg pihenésre lesz szükséged!“


Na ettől félek én is ! Hogy a munkahely hamar megoldja hogy annyit pihenjek amennyit akarok.

És akkor mindennek vége.

2017. okt. 15. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
nem rúghatnak ki ha igazoltan vagy táppénzen...max majd ha visszamész táppénzről de ilyen munkaerőhiányba hülyék lennének kivágni
2017. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mit dolgozol?
2017. okt. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"nem rúghatnak ki ha igazoltan vagy táppénzen.“


Ó dehogynem--már úgy érted hogy jogszerűenm nem rúghantnak ki. Úgy nem. De egyébkétn egy pillanat alatt kivágnak. Itt leszarják mi a jogszerű.

Munkaerőhiány na itt aztán nincs olyan. Itt ahol kivágnak valakit és 1 nap alatt ott az új ember.

2017. okt. 15. 19:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig hármat kaptam, szerdán lesz a negyedik. Csak a kezelések napját vettem ki szabinak, a többin bent voltam.

Mondjuk azt mondta az onkológus, kb. 10%. aki ezt így tudja csinálni, szóval nekem szerencsém van.

Mit dolgozol amúgy? Mert én ülőmunkát végzek, fizikai munkát biztosan nem tudnék, mert fáradékony vagyok.

Szóval bízhatsz benne, hogy te is ilyen jól viseled majd, mint én. Egyél sok céklát meg szedjél Béres cseppet.

Nekem is hat kezelést ígértek amúgy.

2017. okt. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet nézned kellene egy másik munkahelyet, lehet jobban járnál.Nem igaz, hogy nincs más, kereskedelembe egyből felvesznek akkora a hiány
2017. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!