Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fulladásos rohamra tudtok...

Dodó86 kérdése:

Fulladásos rohamra tudtok vakaki valamit?

Figyelt kérdés
Gyerek korom ota hurutos vagyok.influenza idejen kijön raktam estenkent befulladok nem tudok aludni se.Az orvos nem irt ki semmit mondvan ez normalis majd 2 3het mulva menjek vissza beutal a tudo gondozoba nézzék meg mú a valodi baj. Regebben diaphilint és ventolint szedtem de az egyik tönkre vagja a szivet a masik szintén fullaszt. Estenkent parasitoval probalok aludni meg kulonbozo torok pasztillak mellkas krem de semmi nem használ.
2017. okt. 18. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Mind a 2 asztma gyógyszer. Gondolom amikor ezeket felírták, akkor ez volt a legjobb megoldás. A helyedben nem használnék párásítót, inkább só lámpát. Nekem segített.
2017. okt. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tüdögondozo!?
2017. okt. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Virusos felső légúti megfázásom van jelenleg. Ezért csak 2hét mulva mehetek tudőgondozoba. Addig meg ez.Mondom kiskorom óta ez van eddig sose küldtek el a gondozóba. Gondolkodás nélkül kiirtak a gyogyszert.

Só lámpám volt régebben az sem segitett sokat.

2017. okt. 18. 03:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Asztma gyógyszert csak tüdőgondozói javaslatra írhat ki a háziorvos. Ha legközelebb fulladsz irány a sütgősségi.
2017. okt. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!