Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Édesanyám. Segítség!?

Édesanyám. Segítség!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Édes anyám beteg , nem akar doktorhoz menni .Mit tehetek én mint lánya? Ápolásin van testvéremmel de testvérem semmit nem intéz neki . Én nagyon féltem. Kérem valaki segítsen. 😔😔
2017. okt. 18. 18:22
 1/2 anonim válasza:

Beszélned kéne először is Édesanyáddal, hogy nem játék ez, itt vagytok ti, mint gyerekei és mondd el azt is, hogy Te nagyon félted.Utána a testvéredre próbálj meg hatni valahogyan. Ha ez nem segít akkor én a helyedben felkeresnék egy jó orvost és segítséget kérnék. Ha tényleg nagy a gond akkor nem fogják annyiban hagyni a dolgokat.

30/L

2017. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia ! Köszönöm szépen a válaszod. Én már nagyon sokszor beszeltem anyukámmal de nem. Inkább ram nyomják a telefont is . Ugye sajnos eléggé komoly betegségei vannak amik nincsennek kezelve. Mint pl: cukor betegség,sklerose multiplex ,kezd le bénulni a teljes bal oldala, -féléé beszél. Nem tartja a diétát sem . Én nagyon el vagyok keseredve mivel én reménykedem benne hogy tetsveremmel megjön az esze de nem. 😔 sajnos azt kell mondanom nagyon buta mivel azt mondta testvérem hogy q cukorbetegségnek semmi köze nincs az ételhez😡... Én viszont tudok nagyon sokmindent és tudom hogy nagyon nehéz kezelni mert idegi gondok is vannak édes anyukámnál... És még egyéb más is lehet !!! Csak éppen nem foglalkoznak vele és nem mennék doktorhoz . Napi szinten hány,hasmenése van anyukámnál szédül stb . És nem ha tesóm azt mondja minden rendben akkor anyukám elhiszi és ő is ezt mondja 😔😔
2017. okt. 19. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!