Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Leukémiáról valaki valamit?

Leukémiáról valaki valamit?

Figyelt kérdés

Nagynènèm egèsz èletèbeb szorulásos volt de a multhèten 1et csikart a hasa ès rotty. Úgy legyengült hogy be is vittèk a kórházba. Kapott valami folyadèkpótló infúziót meg 2. nap 2pohár húslevest.

Mindíg nagy ètvágyú volt de most amióta bent van nem is enne. Vasárnap mèg igen de ma már a wcre se tudott kimenni pelenkázzák viszont nincs hasmenèse.

Egyik nap lázas másik nap nem


Ma azt mondták lehet hogy leukèmia.

Szerintem az hogy nem evett semmit napok óta.


Mondjon valaki valami biztatot! pls


2017. okt. 24. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasmenéses járvány van..Miből gondolják hogy leukémia??Elkapta a virust,szegényt jól megviseli.Én os elkaptam ,csütörtök éjjel ment a hasam,aztán jobb lett.Vasárnap este mint a viz minden jött ki..Nem hiszem hogy leukémiás.Azt egy nagylaborból egyből meg tudják állaputani.
2017. okt. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Vettek vèrt itt helyben azt mondták pocsèk a vèrkèp aztán vèrfertőzèsre tippeltek. Átvittèk másik kórházba ahol bèlfertőzést mondtak reggel viszik egy 3. kórhazba hematológiára Leukèmia gyanúval.

Szombaton meg ettol eltekintve tök jól elbeszèlgetett a szobatársával, vasárnap kissè kedvtelenebb volt meg lassabban reagált ha szóltunk meg lassabban beszèlt hètfön mèg lassabban ma meg szinte mintha èsznèl se lenne, összegömbölyödve fekszik egèsz nap fájnak a csontjai a sok fekvèstől de felkelni nem tud tegnap óta.

Vasàrnap kapott levest azt megitta azt mondták hètfőn már ehet banánt is vagy almát. Kapott is sok banánt ma almát de semmi ètvágya pedig a ló is kevès lett volna neki korábban.

Folyamatosan járt ellenőrzèsekre házidokihoz stb. Pènteken 50 kilo volt szombat este 46 most szerintem 40 sincs :(

2017. okt. 24. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem.Hàt akkor ez tényleg nem csak egy vírus lehet.(
2017. okt. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!