Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gócos fog miatt kialakulhatott...

Gócos fog miatt kialakulhatott egy ősz folt a szakállamban?

Figyelt kérdés

Idén februárban gyökérkezelték az egyik fogamat. Kb. rá egy bő hónapra elkezdett őszülni a szakállam az államon. Azóta már egy 200 forintosnyi helyen alig nő a szakállam, illetve ami nő az is ősz.

Olvastam, hogy a gyökérkezelt fogak lehetnek gócok a szervezetben, és ez okozhat foltos hajhullást. Nekem azonban "csak" az államon kezdett el őszülni és hullani a szőr.

Továbbá az írták egy honlapon, ha a folt peremterületén lévő szőrszálak kihúzása nem okoz fájdalmat, és könnyen kijönnek akkor valószínűleg tovább fog terjedni a folt.


Valaki találkozott már hasonlóval? A bőrgyógyász azt mondta rá, hogy vitiligo, de szerintem ez nem az hiszen a szőrzet alatti bőrből nem hiányzik a pigment.



2017. okt. 26. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt könnyen kiderítheted. Elmész fogorvoshoz, csináltatsz egy panorámaröntgent, és ha valamelyik fogad gócos (akár a gyökérkezelt, akár másik) az látszani fog.
2017. okt. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként a gócos fogak tényleg tudnak fura tüneteket produkálni.
2017. okt. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Arról az egy fogról készíttess röntgen-t, amelyiket kezelték.

Panoráma röntgen nem mindig mutatja ki/nem mindig látható rajta egy fog gyulladása, sajnos.

Remélem, azóta már megoldódott.

2018. febr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!