Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Le lehet álni végleg a Bulimiá...

Le lehet álni végleg a Bulimiával?

Figyelt kérdés
2017. okt. 26. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Te vagy a 85 kg-os csaj?
2017. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
40 kg vagyok :)(((
2017. okt. 26. 20:19
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja,ne haragudj,csak ez már ma vagy a 3.ilyen kérdés.Azt hittem,hogy ugyanaz írta ki.


Persze,hogy ki lehet belőle gyógyulni.Pszichológushoz jársz?A családod mennyire "segítőkész"?Tudsz erről beszélni velük?

2017. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. Nem megyek agyturkászhoz!!

2.nem tud rola senki semmit😅🤔🤔😔

2017. okt. 26. 20:21
 5/10 Molyember ***** válasza:
100%
Ha nem mész dokihoz, és nem mondod el otthon, akkor majd kiderül a kórházban, amikor bekerülsz. Tíz betegből egy nem éli túl, jó lenne, ha összeszednéd magad, ez rohadtul nem egy önsajnáltatós tinihiszti, hanem egy halálos betegség. Ráadásul úgy elrontja a tested, hogy a kutyának nem fogsz kelleni. Kérj segítséget!
2017. okt. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hogy-hogy nem tud róla a családod?

Csak látják,hogy kórosan sovány vagy.

2017. okt. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Le lehet végleg,én is az voltam.Viszont te nem vagy bulimiás mert ők általában átlagos testalktúak te anorexiás vagy! A bulímia az amikor rengeteget eszel,kontorl nélkül majd meghánytatod magad.

Kb fél-1 éven át tartott nálam. A barátom elhagyott és akkor kezdtem zabálni majd hánytatni magam. Eleinte kb heti 1-2x később már napi szinten csináltam. Valójában figyelmre vágytam ,talán a halálra is. Akkor álltam le amikor rájöttem,hogy a kutyát sem érdekli,észre sem vette a környezetem,a fogaimon romlást tapasztaltam és a tokrom is erősen fájt.Egyszerűen fejben eljutottam oda,hogy nem akarok ronda fogakat,szétmart torkot,beteg gyomrot. Hogy építeni kell magam nem rombolni.

2017. okt. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nem nem vgyok Anorexias söt még ,,köver "vagyok,csak ,,kicsi"

14/L , 157 cm, 40 kg

2017. okt. 26. 23:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja, segítség nélkül nem.


Hánytasd csak magad tovább :)

2017. okt. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia! Le lehet, csak akarni kell... nekem 22 évem ment rá.... egy darabig nem valottam be.. aztán kezdett megjönni a tudatom... sokat mászkáltam orvosok után, amíg találtam valakit, aki nem akart kórházba fektetni és gyógyszerekkel tömni... le lehet állni... több, mint 2 éve gyógyult vagyok....


de te döntsd el akarod-e, vagy sem... nélküled nem fog menni.....ha kellenek az elérhetőségek, keress meg....

2018. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!