Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minden nap fáj a szívem, és...

Minden nap fáj a szívem, és nyilal hátra, meg bozseregni is szokott. Csináltak EKG-t, és azt mondták nincs baj, és hogy nem a szív fáj. Mit csináljak? 20/L

Figyelt kérdés
Van egy régi papírom, miszerint, 2007 óta szívritmus zavarom van. 2 éve járok kontrollra kardiológiára. Csináltak EKG-t, ami jó lett, de az ultrahangnál azt mondták, hogy lassabban megy át a vér, és attól bizsereg, de nem kaptam rá semmit. Az éven nem voltam kontrollon, mert nem kaptam időpontot, csak 2018 januárjában. A háziorvosom azt írta a beutalóra, hogy 'Aorta (billentyűzet) elégtelensége'. Most kórházban vagyok, mert munka közben majdnem összestem. Nemrég volt vizit, mondtam, hogy fáj a szívem, és nyilal hátra, de azt mondták, hogy nem a szívem fáj, és az nem nyilal hátra. Akkor mégis mi bajom van?

2017. okt. 27. 09:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Dili, hipochondria. A szív valóban nem fájhat, mert nincsenek benne érző idegvégződések. E inkább vagus ideg eredetű lehet, ami a belső szerveket idegzi be és a bélmozgások, feszülések ingereit érzed.
2017. okt. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!