Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Férfi vagyok, Több mint 3 éve...

Férfi vagyok, Több mint 3 éve a nemiszervemmel vannak gondok. Tüneteim: hugycső viszketés, éjszakánként pisilés után vizelési inger, olykor kipirosodás, here fájdalom. Többször voltam orvosoknál és nem találtak semmit, párom tünetmentes. Mi lehet?

Figyelt kérdés
2017. okt. 27. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen orvosnál voltál?

Ha lecseréled a tusfürdőt is érzed ?

2017. okt. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Latex allergia? (condom)

[link]

2017. okt. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Urologus, nemibeteg gondozónál voltam!

Váltogatom a tusfürdöimet!

Nem használunk ovszert, gyogyszert szed!

2017. okt. 27. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdekes... rendesen kivizsgáltak? Vagy orvosi mulasztás vagy valami olyan dolog, amin mindenki átsiklik... ha még csak vizelési inger lenne, azt mondanám stressz. De így... én elmennék másik orvoshoz is.

Wc papír nem illatosított?

Mosószer?

2017. okt. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Többször vettek vizelet, vérmintát, még ondót is adtam le és azt mondták nem nemi uton terjedö dolog és ugye ugy hogy a párom tünetmentes én se hinném.

Nem hiszem hogy ilyesmik lennének, mosoport meg hasonlokat sem mindig ugyanazt használok.

Emlitették hogy esetleg lehet vesehomok, de az okozhat viszketést vajon, vélemény?

2017. okt. 27. 17:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Hat na az elkepzelheto... bar en nő vagyok es sosem volt vesehomokom...

De az is sztm vizeletbol talan kiderulne... vagy ultrahangra mèg lehet megérné elmenned, hátha látnak követ/homokot.

2017. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!