Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ettől elmaradhat a műtét?

Ettől elmaradhat a műtét?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nov 16.an lesz egy gerincsérv műtétem. Szedek sok immunerősítő vitamint vigyázok meg ne fázzak. ...De ma reggel már arra keltem picit náthás vagyok ami félek rosszabb lesz.Ilyen esetben elszokták halasztani a műtétet vagy ha kimegyek a náthából 2-3 nap alatt (általában nekem így megy)akkor van esély rá hogy nem halasztanak?

2017. okt. 31. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
November 16 az még majdnem egy hónap, addigra egy influenzából is fel lehet épülni. Nem fogja befolyásolni.
2017. okt. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még több, mint 2 hét van, addigra el fog múlni, akkor is, ha tényleg meg vagy fázva.

Ha a műtét napján vagy rosszul, akkor elhalaszthatják.

2017. okt. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jah, nem egy hónap, csak nem tudom, hanyadika van :)
2017. okt. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. ..aggódó vagyok mert tegnap majdnem kirúgtak a munkahelyemen ez miatt...Már 2 hónapja itthon várom a műtétet és nem akarom hogy halasszák egy hülye nátha miatt .A másik meg hogy az altatásos kérdőíven van olyan kérdés hogy voltam e megfázva az utolsó 4 hétben. Szerintem azért lehet lényeg mert a nyakon keresztül csinálják ..vagy nem tudom
2017. okt. 31. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!