Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bal halántékomnál be van...

Bal halántékomnál be van dagadva és fejfájás van, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Bal halántékomnál be van dagadva,van hogy dagadás nem látszodik de van hogy szépen látszodik,fejfájások majdnem állandóak homlok részen és bal halántékomnál ,tegnap óta kezdtem érezni hogy már fejem teteje is fáj de nem állando a fájdalom hanem idönként belenyilal.Már lassan 1 éve hogy járok orvosokhoz ,elöször vérnyomasomra fogták pedig az 120/80...
2017. okt. 31. 16:13
 1/5 A kérdező kommentje:
majd fül or gégészhez aki ultrahangra küldött amin mindent rendben találtak ,utana lett fülgyuladasom azal kezeltek az helyre jött es elküldött neurologushoz aki elküldöt ct regenre fejel agyal minden rendben semit nem találtak,utána visza lettem küldve fül or gégészhez aki csinált egy endoszkópiát es meg álapitota h van or sövény ferdülésem erre meg is mütöttek 1 hete , orrom nem fáj nem vérzik vele minden ok de régi tünetek mind meg vannak,most penteken megyek kontrolra korházba aki mütöt es majd mondom neki is ezt h semi változás... fogorvosnál is voltam nyáron egy rossz fogat hátul ki vet melette ami volt meg csinálta többi jó,egyedül amire még én tipellek h van valami rosz fogam ami nem fáj de mégis rossz és hogy atól van ez .Most fizukor akarok elmeni privát fogorvoshoz h lefilmezék egészet h nem e nincs rosz...lassan elkönyvelnek hogy bolond vagyok hogy kitalálom egészet mert ezt a dagadást is edig egyik orvos sem vette figyelembe mondván h nincs az bedagadva...
2017. okt. 31. 16:21
 2/5 A kérdező kommentje:
vérvételek mindig rendben voltak tavaly december óta most mütét elöt voltam azthiszem 5ik alkalomal...
2017. okt. 31. 16:22
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha nem látszik, akkor hogy van bedagadva?
2018. nov. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyi helyen voltál és már mindenféle orvos látott (úgy értem nem csak egy aki hamar meg akar tőled szabadulni), akkor nem lehet hogy tényleg beképzeled? Én nem tudom, nem ismerlek, de ha tényleg ott van a dagadás néha, akkor aznap mikor érzed akkor szaladj a sürgősségire munkát mindent félretéve (mond hogy nagy baj van el kell jönnöd) és akkor mutasd meg.


Ha valami rák vagy ciszta lenne akkor rohamaid lennének stb (mert nyomja az agyat a tumor) , arról nem is beszélve hogy ct, vérkép minden kimutatná. Kicsit nyugodj meg, próbálj nem arra koncentrálni.

Jó egészséget kívánok.

2018. nov. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Agytumor kívülről nem látszik és nem is múlik el, szóval ha van, akkor van és kész.

Az inkább egy érkitüremkedés.

2018. nov. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!