Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki megmondaná mit akar...

Valaki megmondaná mit akar jellemezni ezek a reklámok?

Figyelt kérdés
[link]

2017. nov. 2. 15:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezek közérdemű közlemények pl ügyeljünk másokra, ne drogozzunuk...
2017. nov. 2. 15:48
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem reklám hanem figyelem felhivás.

En csak az első percet láttam.de ott a testképzavarra akarja felhivni a figyelmet

2017. nov. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megnézted ezeket és nem érted?

Szerintem egyértelmű. Még hang nélkül is. Megkérdezem: melyiket nem értetted meg elsőre? Hány éves vagy?


1: testkép zavarok

2: felelősségteljes gépjárművezetés (általános iskolai fizika példákkal)

3: felelősségteljes szülőnek lenni (ne hagyd elől a gyufát, tanítsd meg az ivadékod arra, hogy mi a veszélyes: pl tűzzel lehet ölni is) Ezrek sérülnek meg emiatt évente svájcban

4: Napi 35 életveszélyes üzemi baleset egy kanadai városban, mert felelőtlenek az emberek.

5: felelősségteljes gépjárművezetés (általános iskolai fizika példákkal)

6: Tűzijáték veszélyes, tölts vizet, vagy homokot az üveg aljára, hogy ne dőljön fel - ééértem?

7: Ne legyél gyilkos: Ne játsz mások életével a közúton! felelősségteljes gépjárművezetés (Ezt gyerek műsor előtt vetíteném le minden nap a köztévében)

8: az extázi dróg ledarálja az agyadat b+! Érted? *csög? (nagyjából ebben a stílusban egy drog ellenes kampány film).

9: Napi 35 életveszélyes üzemi baleset egy kanadai városban, mert felelőtlenek az emberek.

10: A herójin ojjan róssz a szervezetednek b+! mintamikor a középkórban érted vazze, a patkányok faltak fel élve *csőg. Ne narkózzá phaszomöccse! (nagyjából ebben a stílusban egy drog ellenes kampány film).

2017. nov. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lehet 14 éves ésszel nem értettem meg... de mostmár igen
2017. nov. 23. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Jobb is, hogy 14 évesen nem értetted!

Így már világos, miért.

2017. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!