Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tényleg igaz, hogy a lefekvés...

Tényleg igaz, hogy a lefekvés elötti sötét fényben telefonoznás szemrákot okozhat?

Figyelt kérdés
Neten olvastam egy cikket miben egy 40 éves féefi ezért kapott szemrákot,napokban kicit fájnak a szemeim és kicsit vörösek és ezért gyanakodtam erre.
2017. nov. 9. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
igen ez sajnos igaz :( menj orvoshoz mindenképpen! amíg nem késő...
2017. nov. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sofiak03 válasza:
Most tényleg? Minden rákot okoz már manapság..
2017. nov. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Unikornispata ***** válasza:

Utolsó hozzászóló!Mivel erős hullámokat ad ki....ennyiből röntgen mellett is feküdhetnél egész nap :D

"A szervezet sejtmembránjai elektromosan töltöttek, és a pulzáló rádióhullámok hatására vibrálni kezdenek, ennek hatására a sejteket összekötő kalcium leválik, így azok átjárhatóvá válnak, és olyan enzimek szabadulnak fel, amelyek károsíthatják a gének DNS-ét, beleértve azokat is, amik a rák ellen védenének."


Részletek: [link]

2017. nov. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen de itt nem a sugárzásról van szó, hanem a képernyő bámulásról...

Kérdező...

7milliárd ember van a földön... olvasol 1 cikket, hogy 1 ember szemrákot kapott... mert esténként nézte a mobilját...


Komolyan... komolyan tudsz venni egy ilyen cikket...


Egyébként szemrák ide vagy oda.. nekem mindig éles volt a látásom... mióta bejöttek az okostelefonok, elromlott a szemem... mikor ezzel a ténnyel szembesültem, le is tettem. Nem netezek, nem böngészek mobilon... arra használom, amire való... kapcsolattartásra.

2017. nov. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!