Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen gyomor problémám lehet?

Milyen gyomor problémám lehet?

Figyelt kérdés
Ha éhes vagyok és egy ideig nem tudok enni akkor az éhyég átmegy hányingerbe, nem tudok nagy adagokat kajálni mint régen mert úgy érzem hogy tele vagyok es miutan eszek fel vagyok puffadva, a nyaltermelésem is kicsit túlzott folytan nyelnem kell a nyálam.
2017. nov. 10. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
reflux
2017. nov. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így van,túl sok a gyomorsavad.

Az "éhezés" csak ront a helyzeten.

Az viszont fontos lenne,hogy kis adagokban egyél.

2017. nov. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mysticista ***** válasza:
reflux...nekem is ez van sajnos
2017. nov. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mysticista ***** válasza:
kerüld a savas, nehéz, zsíros ételeket és a citrusféléket, paradicsomot, szénsavas dolgokat - citromsavat igen messziről! kis adagokban egyél többet, a tejtermékek / tej pl nagyon jó rá. érdemes orvoshoz menni - gyomortükrözés, mert ott derül ki milyen állapotban is van a gyomor belül (mennyire sérült a nyelőcső, gyomornyálkahártya, stb.) ennek megfelelően fogsz rá gyógyszert kapni, ami csökkenti a savtermelést - pl: esomeprazol sandoz. orvoshoz mindenképpen menj el, mert ebből nagyon komoly szövődmények lesznek, ha hanyagolod hosszú időn át.
2017. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A puffadás, nyálnyelés, diszkomfort érzet epétől van. A zsíros, fűszeres vagy olajos nehéz kajáktól. Minden epe más és más. Az enyém csak a zsírt és az olajat nem bírja, a fűszereket igen. A refluxot nem tudom miért írják, az akkor van amikor a gyomorgyűrű nem zár rendesen és visszaköszön a sav. Az egy másik téma, de a táplálkozási szokásokat ott is elő kell venni.
2017. nov. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!