Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Az aranyér minden esetben fájdalommal jár?

Főként wc-zéskor érzem ott a "kidudorodást" amúgy nem nagyon és ha mégis akkor elég könnyen vissza tudom nyomni. A wc papír és a székletem is gyakran enyhén véres szokott lenni, viszont amit olvastam másoknál hogy nagy fájdalommal jár stb.. ez nálam nincs jelen. Csak olyan kellemetlen érzés hogy van ott valami aminek nem kellene, de nem fáj. Ettől függetlenül ez lehet aranyér?

11-10 22:25  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Igen lehet nekem is az van én már voltam orvoshoz vele

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 11-10 22:31 Privát üzenet
Nem feltétlen fáj, ha csak kidudorodik és visszanyomható - de ha már vérzik, akkor irány az orvos.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 11-10 22:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ilyen esetben (vérzés) mivel kezel az orvos? Vagy rögtön műtét? :/

# 3/3Időpont 11-10 22:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Meddig tart egy végbélrepedés gyógyulása?
Aranyér vagy valami más lehet?
Hemorid vegbelkupot hogyan kell felhelyezni, ha a kremmel bekenes is nagy fajdalommal jar? Vkinek van vmi tuti modszere?
Hogyha a belekben a székletmozgás gyakran jár fájdalommal, akkor az aranyér lehet?
Aranyér? Van olyan aki nem kezeli a (belső) aranyeret, hanem "egyszerűen együtt él" a hol kisebb hol nagyobb fájdalommal/viszketéssel? És a kúpot, hogy kell helyesen használni?
Kinek milyen gyógyszer vált be belső aranyér kezelésére?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu