Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van duzzanat a állam alatt?

Miért van duzzanat a állam alatt?

Figyelt kérdés
Tüsszentettem párat és be volt dugulva az orrol azt hittem náthás vagyok de lefeküdtem és oda nyúltam az állam alatti részhet. És éreztem hogy van egy duzzanat. Nem fáj csak ha hozzá érek és nem is puhás szóval daganat nem hiszem hogy lehet. Nyirokcsomóra gondoltam de nem tudom. Segitsetek mit kéne tennem

2017. nov. 16. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy nyirokcsomó. Van arrafelé bőven. Nekem is meg szokott duzzadni némelyik pl. attól is, ha felette afta van a számban. De sok mástól is lehet.
2017. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hogyan lehet eltűntetni. Olvastan róla hogy megfázás esetén 2 héten belül elkell tünnie. Meg hogy gyulladás esetén is kijőhetnek. Nekem jelenleg van kettő herpesz a szám szélén. Ebben az esetben is igaz hogy ha a herpesz eltűnik akkor a nyirokcsomó is?
2017. nov. 16. 22:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Valószínűleg a herpeszek miatt duzzadt meg. Ha azok elmúlnak, elvileg a duzzanatnak is múlnia kell velük.
2017. nov. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remélem minnél hamarabb elmúllik mikor kitapintottam nagyon megilyedtem. De uzána olvastam és megnyugodtam picit. Ha esetleg nem múlna el mit lehetne tenni? Antibiotikum?
2017. nov. 16. 22:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor elmész orvoshoz, megmutatod neki és majd ő megmondja a továbbiakat. De nekem eddig még mindig elmúlt magától.
2017. nov. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!