Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj? 😬€...

Mi lehet a baj? 😬😯😢😢

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni?

Anyukámnak már 1-2 napja rossz közérzte van,sápadt,alig tud kikelni az ágyból.Hát,és hasfájdalmakra panaszkodik,alig eszik valamit,mert ha eszik akkor nem lesz fényesen,azt érzi,hogy hánynia büfögnie kell.

Nagyon rosszul néz ki,mindig pörög,de most mintha le lassult volna..Mi lehet?

Érdemes orvoshoz fordulni?????(anyum 41 éves)


14\L



2017. nov. 18. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Még mindig nem mutatta meg magát az orvosnak (,9 ezt már tegnap is ki írtad.


Menjetek el az ügyeletre, vagy hívjátok ki a háziorvost lakásra, ő megvizsgálja és majd megmondja, hogy hova merre kell tovább menni ezzel.

2017. nov. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát most nekem így látatlanban az jutott eszembe, hogy epebaj, de ezzel semmire nem mész, mert egész más is lehet, nem vizsgáltam meg őt, meg eleve orvos se vagyok.


Persze, hogy érdemes orvoshoz menni. Mindig érdemes, ha úgy érzed, hogy ti magatok otthon nem tudtok segíteni a bajon.

2017. nov. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De! felhívhatod telefonon a 112-t is, elmondod, hogy mi az anyukád baja, kiküldenek egy mentőt, megvizsgálja az orvos és kórházba viszik, ahol kivizsgálják.
2017. nov. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!