Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon félek, hogy végbéldagan...

Nagyon félek, hogy végbéldaganat miatt véres a székletem mint nagyapámnak. Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
Általában akkor véres, ha keményebb, vastagabb a széklet, ha lágy akkor nem, de úgy tudom, hogy még ez sem kizáró ok. Egyébként mind a székletben, mind a papíron szokott vér lenni, és nem is kevés mennyiség. Nagyapám sajnos végbéldaganatban halt meg 57 évesen, és rettenetesen félek, hogy nekem is ez van, mert azt olvastam, hogy örökletes is lehet. Orvoshoz szégyellek elmenni...
2017. nov. 19. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
ember, húzzál dokihoz! félsz egy vizsgálattól. ne tudd meg mi vár rád, ha nem vizsgáltatod ki magad, inkább attól félj, hogy mi lesz ha nem vizsgáltatod ki magad. egy aranyér is okozhat súlyos következményeket.
2017. nov. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt kizartad, hogy talan a segglyukad van kiszaradva, ami elkezd verezni, amikor a nagy kemeny kula kitagitja?
2017. nov. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Istenem, menj el orvoshoz. Most tényleg meghalnál azért, mert szégyelled? Ha nem kevés vér jön, akkor ott baj van. Lehet más is, de ha tudod, hogy örökletes, akkor ne ide írogass hanem menj orvoshoz azonnal. Nem jó vicc rákban meghalni.
2017. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez aranyér..próbalj rostban gazdag kajakat enni, vagy h ne legyen kemény a székleted, igyál sokat.
2017. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem aranyér nem lehet, az nem jár nagyobb vérzéssel a netes infók szerint. :( Egyre jobban kezdek ráparázni a dologra. Miért pont velem történik ilyen? Az is lehet, hogy már késő orvoshoz menni. Mostanában rejtélyes módon be is szoktam lázasodni ami jó eséllyel daganat következménye.
2017. nov. 19. 20:50
 6/9 Metionin ***** válasza:

Nekem végbélrepedés miatt volt ilyen.

Most komolyan, itt parázol hogy halálos betegséged van de orvoshoz nem mersz elmenni? Eszedbe sem jut hogy az orvos kideríthetné hogy mi a tulajdonképpeni baj és nem kellene tovább rettegned? Ciki ha a doki belenyúl a fenekedbe (amit kb. naponta 56 alkalommal megtesz) de nem ciki ha fájdalmakkal élsz? Jobb félni?

2017. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak erőt kellesz magamon venni, és elmenni az orvoshoz mert így még rosszabb, hogy nem tudom mi van és már idegileg nagyon kivagyok. Természetesen nem akarok meghalni.
2017. nov. 20. 16:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Darwin díj is lehetne...
2017. dec. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Elmentel? Amugy meg haziorvos ad kia dobozt abba belerakod a székletet és beadod a laborba megmondják rák e
2018. okt. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!