Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorfájdalom és véres széklet?

Gyomorfájdalom és véres széklet?

Figyelt kérdés
Többször érzem egy nap azt, hogy nagy wc-nem kell, de mikor elmegyek nem jön semmi. Ma is mentem és viszonylag sok élénk vörös szinű vér távozott. Ez után nagyon erős gyomorfájdalom jelentkezett,ami még most sem múlt el, de már enyhült! Többször is fájt a gyomrom előtte,de ennyire sose. Picit volt már rózsaszines váladék is a wc papiron, de ilyen jellegű sok vér soha. Szerintetek mi bajom? Holnap mek dokihoz, de nagyon megijedtem! Illetve mivel tudnám a gyomor fájásomon enyhiteni még egy picit? Nem birok igy elaludni!

2017. nov. 21. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább már most el kellene menned ügyeletre ezekkel a tünetekkel! Lehet, hogy nincs nagy baj, de én a helyedben nem várnék holnapig.
2017. nov. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az a probléma, hogy a párom dolgozik éjszakába magam vagyok itthon a 2 éves kisfiammal kocsi nélkül igy nem birok bemenni.
2017. nov. 21. 21:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem a hüvelyből jövő vér, tehát hogy nem menzesz?
2017. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tutti! 22 éves nő vagyok csak felismerem a menstruációm. Fuu de ez a gyomor fájás kikészit! :(
2017. nov. 21. 22:08
 5/10 anonim ***** válasza:
A gyomorfájásod szerintem nincs összefüggésben a véres széklettel.. mert akkor a vér már sokkal sötétebb lenne, akár feketére szinezné a székleted az emésztett vér. A friss, élénk színű vér általában a végbélből származik. Sajnos nálam is ez a probléma.
2017. nov. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem! Megosztanád velem, hogy mik a tüneteid és mi lett a diagnózis?
2017. nov. 21. 22:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Először azt kellene pontosítani, hogy gyomor- vagy bélfájdalomról van-e szó. Én inkább a bélfájdalmat gyanítom ,mert a véres széklettel ez társítható. Ha nincs láz és rosszullét, akkor szalmonellás ételmérgezés talán kizárható és inkább egy vírusos vastagbél hurut valószínűsíthető. Ilyen esetben a csersav tartalmú készítmények (pl. Bolus adstringens) alkalmazhatók. Persze ki kell zárni pl. az acetilszalicilsav- vagy diclofenák-tartalmú gyógyszerek túladagolásából származó nyálkahártya károsodásokat.
2017. nov. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Majd írd meg légy szíves, hogy mi volt az orvosnál!
2017. nov. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Vérhas volt a diagnózis!
2017. nov. 23. 21:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Az komoly! Gyógyulást!
2017. nov. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!