Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek? Sokszor wczem, ha...

Mit tegyek? Sokszor wczem, ha levest eszek! Köze lehet vérzéshez/aranyérhez? Mikor kitörlöm szokott vérezni is!

Figyelt kérdés
Mikor wczem szokott vérezni.Mikor levest eszem mindig kell fél óra után rá max wcznem és fáj a hasam nagyon minden wczés után nagyon sok ideig,ez miért van ?!Köze van a seggem vérzéséhez ?Olyan is van,hogy szoktam érezni,hogy kell,közben mg nem.

2017. nov. 25. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne egyél levest. Majd ha eszedbe jut, menj orvoshoz.
2017. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az első felismerésed arról kell, hogy szóljon, hogy voltaképp nem levest eszel, hanem étel szintű összetevőket. Ha az egyik összetevőre így reagálsz akkor azt kellene nyakon csípned. Tételen írd össze, hogy miből áll a levesed. és egyesével zárd ki őket, mint problémás összetevő. Persze lehet, hogy egyszerre kettőre is valamilyen reakcióval válaszol a szervezet. Gondolj arra, hogy még e legprofánabb összetevőre is valaki a világon allergiás. Az egyik lehet, hogy Te vagy. Én így voltam az egyik füstölt kolbásszal. Valamit tettek bele ami összeférhetetlen volt egy gyógyszerrel. Másik kolbász megoldotta problémát. A szomszédomnak elég, ha egy ujjlenyomatnyi mennyiségű sertés hús/vér bekerül a szervezetébe és 1 hétig nem mehet dolgozni, mert olyan lesz mint egy leprás.
2018. jan. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!