Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon reg ota nem kakiltam...

Nagyon reg ota nem kakiltam es ma teljesen rosszul lettem a wc-n es hat. Fostam. Mit egyek hogy jobban legyek?

Figyelt kérdés
Regota nem kakiltam,mindig csak par szem bogyot es most delutan nagyon ramjott.Elmentem wc-re eloszor keves jott aztan egyre tobb,a hasam kozben majd szetszakadt annyira fajt mar rosszul lettem a wc-n konkretan.A szivem is csak ugy vert es folyt rolam a viz nagyon rossz erzes volt.Aztan utana elkezdtem fosni,de meg mindig erzem h van bennem valami ami kijonne.Nagyon faj a hasam most is es kicsit hanyingerem is van az erolkodes miatt.Mit egyek hogy kijojjon ami bennem van? Illetve milyen eteleket fogyasszak amitol 2naponta van rendesen szekletem? 18/L
2017. nov. 25. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is igyál elegendő folyadékot! A bélflórát jól rendben tartja az élőflórás joghurt, a kaukázusi kefír...
2017. nov. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha naponta eszel savanyúkáposztát és vagy erjesztéssel készült tejterméket, mellé főtt céklát, akkor biztosítod a tejsav baktériumokat a bélrendszer számára, valamint a vízmegkötő növényi rostokat. Naponta kell székelni, nem pedig kétnaponta. Ez részben önszoktatás kérdése is. Sokan szégyellik az ilyen testi funkciójukat, ami valami hamis berögződés "eredménye".
2017. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok víz, rostos táplálkozás.
2018. szept. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!