Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Férfi nemi betegségekkel...

Férfi nemi betegségekkel milyen orvos foglalkozik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma voltam nogyogyasznal az eredmenyeimert es a baratomtol elkaptam egy nemi uton terjedo betegseget ami miatt a szervezetemben gyulladas van es folyasom.

Az elso kerdesem az lenne hogy a baratom hova tudna elmenni orvoshoz milyen orvosok foglalkoznak ezekkel a betegsegekkel? A vizsgalat hogy zajlana mit csinalnanak vele?

A harmadik kerdesem az lenne: a baratom anyukaja elegge igenytelen a mosdojut nem nagyon takaritja es feltetelezve ki is nezem az edesanyjabol hogy van betegsege.

Tole elkaphatta a baratom es tovabb adhatta nekem vagy ez a feltetelezes nem lehet igaz?

Koszonom a valaszokat!:)


2017. nov. 27. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Bőr- és nemibeteg gondozó. Mintát vesznek a nemiszervből kinyomott váladékból, baktérium tenyésztést és azonosítás végeznek, esetleg azonnal felírnak valami antibiotikumot, ill. pontosabb antibiotikum-érzékenységre vizsgálják a megtalált baktériumo(ka)t. A feltételezésnek kb. annyi az alapja, mint, hogy lehet-e WC-n teherbe esni, amire a válasz ugye az, hogy lehet, csak kényelmetlen. A barátod is kitisztíthatja az otthoni WC-jüket, ha az anyja nem tisztítja. Csak kefe meg hipo kell hozzá.
2017. nov. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bőr és nemibeteggondozó vagy urológia .


Attól függ, milyen betegséget szedtél össze. Így nem lehet megmondani, hogy attól kaptad, kaptátok e vagy sem.

2017. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!