Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Multhet kedden megfaztam aztan egyre rosszabb lett mert elkezdett szurni az arcom.(akkor mar sejtettem hogy arcureg gyulladasom lehet)sarga meg atlatszo nyalkas orrvaladek,kohoges,kopet uritesem is volt.Vasarnapnem birtam tovabb mert egyrejobban fajt az arcom meg atsugarzott a fulembe,fogaimba,nyakamba.

Ott megis monstak hogy arcureg es garat gyulladasom van.kaptam suprax 200-at meg mometason orr sprayt.Mar az utolso napon karok az antibiotikummal de a hoemelkedesem nem megy lejjebb(37,7),meg mindig szurkal az arcomnal es amikor leghajolok akkor ugyerzem hogy az egesz fejembol mintha elorefele jonne/folyna valami.

Es meg mindig kohogok es jon fel valadek.



2017. nov. 30. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz! Itt nem fognak meggyógyítani. Lehet, hogy felülfertőződtél.
2017. nov. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Arcüreggyulladásod még nem múlt el, menj vissza az orvoshoz.
2017. nov. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!