Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az alábbi laboreredmények...

Lakleventericsi kérdése:

Az alábbi laboreredmények utalnak e daganatok megbetegedésre, leukémiára vagy bármilyen kóros eltérésre?

Figyelt kérdés

Eltérő adatok

Fehérvérsejt: 11.60 G/L

MCHC: 318.0 g/L

Vércukor 6.5

K: 3.4



2017. nov. 30. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet egy kisebb gyulladás a szervezetedben a fehérvérsejtszám miatt, MCHC eltérés vérszegénységre utal. Az éhgyomri cukor kicsit magas, teljesen éhgyomorra mentél? Amennyiben igen, jó lenne egy terheléses vizsgálat. Ezzel talán lehet probléma.

Az MCHC-ra én B vitamint szedtem, javult az értékem. A fehérvérsejt lehet egy kisebb megfázás miatt is eltérő.

Szerintem itt amit tovább kell mindenképpen vizsgálni, az a cukor (amennyiben tényleg éhgyomri érték ez).


Egy egyszerű vérvételből daganatos megbetegedés nem derül ki, ahhoz tumormarkereket kell nézni, azt pedig rutin labor esetén nem nagyon néznek.

2017. nov. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!