Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért félek? Szorongok? Annak...

Miért félek? Szorongok? Annak ellenére hogy voltam orvosnál? 27n.

Figyelt kérdés
Rosszul lettem, heves szívdobogás,légszomj,rossz közérzet, mellkasi fäjdalom. Ekg alapjån tachykardia. Infarktus gyanúval tovább küldtek. Vérvétel pár eltérés, mellkasröntgen negatív.Saját felelősségre hazajöttem. Azóta folyamatosan szorongok, halálfêlelmem, kellemetlen èrzés a mellkasba.Aggódok tènyleg nem e a szívemmel van baj. Ez 2napja volt már. Nem vártam meg a 2.vérvételt ami kizárhatta volna teljes mértèkbe az infarktust. Amúgy szorongó típus vagyok, de ennyire nem, ès éjjel is felkelltem iszonyú halálfélelmem volt akkor is,most per pillanat is szorongok,hiäba vettem be nyugtatótAz orvostól megkérdeztem,ha a szivemmel van mègis baj, mikorra derül ki.Erre azt mondta, nincs időhöz kötve, menjek ha rosszul vagyok.Szerintetek természetes hogy így rápánikoltam és folyamatosan rosszul legyek.?
2017. dec. 1. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

EKG-t és szívultrahangot kellett volna csinálni. Ha elmész háziorvoshoz és ad sürgősségi beutalót, akkor ezt 1 nap alatt megcsinálják. Sőt, EKG-t a háziorvos is tud csinálni, ha az nem mutat infarktusra utaló dolgot, akkor biztos nem a szíveddel van gond.

Viszont amilyen tünetegyüttest leírtál és amik még utalhatnak valamire, az egy dolog, amit én is megéltem. És ezt úgy hívják, hogy pánikbetegség, ami pedig történt veled, az pedig pánikroham.

Nekem egy jó pszichológus és a jógázás segített. Első körben mindenképpen vizsgáltasd ki magad, ha nincs szervi ok, akkor pedig pánikbetegség. Viszont azt gyógyszerrel nem lehet gyógyítani, az okát kell megtalálni és azt helyretenni. Amiben pedig a pszichológus fog tudni segíteni, nem a gyógyszer.

2017. dec. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi olyan sürgős dolgod volt ami miatt nem tudtad megvárni az eredményt?
2017. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Èn is gondoltam erre. Nem sürgős dolgom volt, hanem bekellett volna feküdni az Sbo-ra.Hogy hajnalba újra vért vegyenek.
2017. dec. 1. 15:35
 4/5 A kérdező kommentje:
Pánikolás szinte egésznap folyamatosan lehet?
2017. dec. 1. 15:41
 5/5 anonim válasza:
Szia velem is ez van szeptember óta, szívemnek kutya baja. Volt holter vizsgálat is. Szerintem stressz okozza. Ha kérdésed van, írj bátran. Nekem a doki Betalocot irt fel
2017. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!