Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Leponex hatása zavarja e a...

Delavega kérdése:

Leponex hatása zavarja e a gondolkast éberséget?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azokat szeretném megkérdezni hogy akik leponex szednek akadályoz e valamiben titeket napközben? Én pánikbetegség re szedem alvás zavar miatt, hatni hat, de nálam hatalmas étvágyat csinál, meg nehezen térek magamhoz reggel, nálatok hogy hát napközben a gyógyszer? Nem vagyok skizofrén, nem amiatt szedem, én speciel pánikbetegség re kapom, mert más nem hasznalt. Tapasztalataitokra lennék kíváncsi. Üdv M.

2017. dec. 3. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen szar. Én annak idején szedtem de sokkal rosszabb mint a frontin/xanax. Ráadásul az egyik mellékhatása a hirtelen halál. o.O
2017. dec. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hali! Még szerencse hogy csak keveset kapok belőle akkor, én alvászavarra, és pánikbetegségre kaptam. napközben nem zavar be de a reggeli felkelés az valami katasztrófa, ezeket a tüneteket még nem tapasztaltam, a halál az nem hiányzik :D.
2017. dec. 4. 14:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Schizoaffektiv pszihózisom van. Nalam egyedül ez vált be. Az összes többinél mellékhatasok leptek fel. Jó gyógyszer egyedüli gond vele a folyamatos 1-2havonta valo vervizsgálat mert egyik mellékhatása, hogy kiöli a fehérvérsejteket.
2018. máj. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltal, esetem más jellegű, nekem alvás zavarra adtak, mert más bogyó nem hatott, csak ez. Aki szedi, annak milyen mellek hatasok jelentkeznek? Nekem enyhe hizas leponex 50mg.
2018. jún. 21. 23:12
 5/6 anonim ***** válasza:
frontint és kventiaxot is próbáltad?
2018. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hali! Ezeket még nem próbáltam ki. De az elején rengeteg bogyon mentünk végig, mire megtaláltuk a nekem valót,"mihez képest". Inszomnia eredetű pánik alvás keptelensegem volt. Erre jött a fül csengès, napközben nem szedek semmit, max C vitamin 1000mgt majd megkérdezem a dokit. Nem vagyok depressziós se ilyen se olyan formában. Ez is fura, mert akkor meg miért voltam alvás keptelen?!
2018. júl. 1. 22:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!