Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történik a testvéremmel?

Mi történik a testvéremmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy 17 éves fiú testvérem, az utóbbi 1-2 hónapban elkezdett ijesztő dolgokat csinálni.

Eddig nagyon jó volt a viszonyunk, de fokozatosan eltávolodtunk egymástól.

Eddig mindennap jókat beszélgettünk szinte bármiről, általában mindig átjött a szobámba és ott beszéltünk. Aztán egyre kevesebbet jött, most már egyáltalán nem beszél velem, ha kérdezem is csak igen / nem a válasz. A szüleimmel rendesen beszél, de a beszéd stílusa szerintem nagyon megváltozott, elkezdte elnyújtani a szavak végét.

Van egy kis dobozkája amiben a pénzét gyűjti, amikor nem volt itthon bementem a szobájába, a doboz üres volt, körülbelül 100.000 forint volt benne. Kérdeztem mi lett a pénzzel a válasz csak annyi volt hogy nem tudom.

Ezenkívül még elkezdett a szobájában magában beszélni elég lehetetlen dolgokról. (Legutóbb például mintha mesélte volna valakinek hogy egy chip van benne és azon keresztül megfigyelik)

Vannak pillanatok amikor csak néz, nem csinál semmit, nem pislog majd pár perc múlva feleszmél és mintha nem tudná hol lenne.

Eddig elég gyakran eljárt a barátaival szórakozni mára ez is megszűnt.

Többnyire 22 óra körül már aludt, most nem ritka hogy 2 óráig fent van és nem fekszik, hanem ül az ágya szélén.

Szüleim szerint nincs probléma, mert velük teljesen normális, ők ezeket nem tapasztalták. Viszont szerintem valami komoly probléma lehet.

Szerintetek mit kellene tennem?

Köszönöm annak aki végig olvasta.

Egy aggódó nővér.


2017. dec. 4. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszélj vele és keressetek fel egy dokit.
2017. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kábítószerezik? Próbálj meg beszélni vele, mondd el neki, hogy miket tartasz furcsának vele kapcsolatban és kérdezz rá, hogy mi okozhatja ezeket! Ha ez nem használ, beszélj megint a szüleiddel! Nehogy egyszer csak késő legyen!
2017. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, a tesod szimplán utál
2017. dec. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kábítószer kizárva, anyum reggel viszi suliba és délután hozza haza. Mint mondtam eljárni meg nem jár sehová mostanában.

Utolsó: nem volt oka megutálni.

2017. dec. 4. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!