Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Asztmás lennék?

Asztmás lennék?

Figyelt kérdés
Régen kiskoromban 1x befulladtam akkor bevittek a korházba bent voltam 2 hétig..Pipát használni kellet egy kis ideig utána elhagyhattam aztmondták kinövöm..Most 19éves vagyok és nehezebben veszem a levegőt néha-néha köhögök akkor is fehér váladékot szoktam..1éve tart ez a történet de egyre rosszabb..Nagyon félek mi lehet velem.

2017. dec. 6. 17:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyit elfelejtettem odairni hogy 11éve vagyok allerigás szinte mindenre.
2017. dec. 6. 17:54
 2/4 TR75 ***** válasza:
Allergia és asztma simán járhat együtt. Az allergia kiválthat asztmás tüneteket.
2017. dec. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne parázz, nem olyan nagy dolog ez, pláne a leírt tünetek alapján :-) Ha esetleg asztmás vagy, akkor sincs baj, mert nagyon jól kezelhető. Menj el a háziorvosodhoz, adni fog feltehetőleg beutalót a tüdőgyógyászatra, és ott megnézik, hogy mi az ábra.


Ha asztmás vagy esetleg, annak is sok formája van. Pl. nem kell szedned semmi gyógyszert állandóan, csak ha éppen szükségesnek érzed. Sokkal jobb lesz, mint most, mert ha van otthon gyógyszer, nem fogsz többet parázni ezen. Márpedig ha elkezdesz parázni, hogy kicsit fulladsz, jaj mi lesz, akkor ettől erősödhet a fulladás, még jobban parázol és már el is indult az ördögi kör. Olyan is van, hogy valaki nem fullad, csak köhög, és a köhögés sosem múlik el, kivéve ha szedi a gyógyszert két hétig, és utána semmi baja.

2017. dec. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Nagyából nekem is ezek voltak a tüneteim fél év, most kaptam Ventolint, jauárba megyünk vissza..Nekem tegnap derült ki
2017. dec. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!