Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandulagyulladásom volt 3...

Mandulagyulladásom volt 3 héttel ezelőtt, és most újra előjött. Nem gyógyultam meg rendesen? Vagy miért vagyok megint beteg?

Figyelt kérdés
Nincs lázam meg rosszul sem vagyok, csak rossz, mert ugye nem ihatok semmi hideget, na meg fáj is rendesen. Dokinál voltam 3 hete, azokat szedtem, amiket felírt. Ezek szerint a gyógyszerek nem hatottak, hisz újra előjött. Ha a torkomba belenézek, két oldalt duzzadás és ilyen fehéres, feketés elszíneződést látok. Mitől jöhetett elő?
2017. dec. 6. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Vírusfertőzést akárhányszor elkaphatsz.


Amit felírtak, hatottak, hiszen három hétig egészséges voltál, ez egy másik betegség - még akkor is, ha pont ugyanolyan betegség.


Öblögess langyos, töményen sós vízzel úgy, hogy amilyen mélyre csak tudod, leengeded a torkodba a vizet. Valami rettenetes érzés, de hatásos.

2017. dec. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom milyen érzés, elég szar. :D Köszi a választ. :)
2017. dec. 7. 03:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha fehér lepedék van rajta, akkor ez tüszős mandulagyulladás sajnos, és nem vírusfertőzés. Úgy látszik van rá hajlamod. Menj vissza a háziorvoshoz, erre ismét antibiotikum kell, különben rámehet a vesédre, szívedre. Illetve lehet, hogy utána érdemes lenne egy fül-orr-gégészt is meglátogatnod, lehet, hogy ki kell később venni a manduládat.
2017. dec. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már begyógyult (egyelőre), de köszi a válaszokat. Ha újból előjön, akkor megyek mindenfele. :D
2017. dec. 8. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!