Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az baj, hogy a hátamon van...

Az baj, hogy a hátamon van egy haralmas anyajegy és egyszer tévedésből azt hittem, hogy pattanás és levakartam?

Figyelt kérdés
Most megint ez van, kishíján megint elkapartam, mert annyira viszketett. Kitüremkedő, de nem csúcsos, kb. egy centi átmérőjű.
2017. dec. 8. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelj nem àrt ha làssa egy bőrgyògyàsz attòl mèg bajod nem lesz.
2017. dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy centiméteres anyajegyet orvosnak kell megmutatni. E kell távolíttatni, és szövettant kell csináltatni. Ha viszket, az nem jó jel. Fiataloknál sokszor előfordul a melanoma. Nagyon gyorsan áttéteket képez.
2017. dec. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Viszket és elkaparod, ráadásul 1 centis és te ahelyett, hogy a bőrgyógyászati rendelőben ülnél éppen inkább kiemeled a kérdést? Nem túl jó stratégia.
2017. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem utazok ezért 100 kilometert, az biztos. Ráadásul időpontot sem adnak, karácsonyig se kerülök rá. Ott meg jól a pofámba röhögnek ilyen hülyeség miatt.

Vettem rá hűsítő kenőcsöt, az jó.

2017. dec. 11. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak kiröhögni, és soron kívül fogadnak ezzel. A melanoma nem játék. Minden nap számít, ha rosszindulatú az elváltozás. 0,5 mm-től veszélyesek ezek a kinövések. 100 km nem annyira sok, ha az ember életéről van szó.
2017. dec. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A te dolgot mit csinálsz, de ha csak a tüdő áttétet veszed észre akkor már nagyobb baj lesz.

Ráadásul te kérdezted, hogy "az baj..?" A válasz: igen, baj!

2017. dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!