Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ehetem az utobbi ételeket...

Ehetem az utobbi ételeket hasmenéssel?

Figyelt kérdés

Sziasztok ezek lennének azok az ételek amikben nem vagyok biztos :

MÉZ (teához)

SÓS CHIPS (csak mert lázam is van és abban sok a só, ami ugye jót tesz ha jól tudom + kéne valami "érdekesebb" étel)

CSOKOLÁDÉ ( ezt nem én találtam ki ezt valaki mondta, bár szerintem nagy hülyeség de azért jó lenne xd )

SAJTOS POGÁCSA ( csak a tetejére van szórva )

VAJ ( piritóshoz )

ALMA ( - )

+ írnátok 1-2 izgalmasabb ételt is amit tudnék enni , de ne olyanokat amiket nehéz összerakni mert 39 fokos lázzal , meg hasonlóan rossz közérzettel egy alma felvágása is kész szenvedés


Előre is köszi minden értelmes választ! 16/f



2017. dec. 8. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasmenés hányás vizet von el ezt pótold . A tea mézzel oké . De a só fokozza lázat , vaj alma csoki savat csinál ezt kerüld . Tea víz gyümölcslé segít , enni inkább holnap dél körül, a szilárd étel nem betegség esetén jó .
2017. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Chips helyett sós ropit egyél, mézet, csokit, vajat nem szabad. Almát reszelve edd, vagy kompótnak, sós vízben főtt burgonya, rizs, zöldséges levesek ajánlottak.
2017. dec. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!