Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez a hasi fájdalmam?

Mitől lehet ez a hasi fájdalmam?

Figyelt kérdés

Konkrét tünetek: Puffadásos, éles fájdalom a jobb alhasamban, a lágyéki részen, olyan mintha ott lenne egy keményebb rész a hasamnál, illetve szimpla feszülés az egész alhasamban, ami erősödik ha pl nyújtózkodom, vagy nyomkodom, alapjáraton csak akkor érzem ha megnyomom valamivel, vagy úgy fordulok / sétálok, szóval nem egy elviselhetetlen fájdalom, inkább kellemetlen. Fokozott gázosság, ami eléggé bűzös. Hasmenésem, székrekedésem nincs, lázam se volt, csupán úgy érzem mintha nagyon enyhén verejtékeznék ha itt nyomkodom a hasam. Voltam már laborvizsgálaton, illetve UH vizsgálaton, de semmi eltérő. Eléggé el vagyok szontyolodva, mivel közel 1-másfél éve van ez az egész. Ezen a héten lesz ételallergiás vérvételem. Elég keveset mozgok egyébként, meg eléggé rosszul étkezek (sokat, meg szénsavas üdítőket), ezzel tisztában vagyok, de eddig nem okozott komolyabb problémát egyik se.. Tüszkölésre/csuklásra/köhögésre/nevetésre nem érzek élesebb fájdalmat, csak huzamosabb futás során.


18/F



2017. dec. 13. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:
A szénsavas üdítőket felejtsd el. Az ételallergia tesztet várd meg, lehet, hogy az okozza a problémáidat.
2017. dec. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!