Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet hasnyálmirigy problémám?...

Lehet hasnyálmirigy problémám? Többi lent

Figyelt kérdés
Voltam orovsnál , legalább fél éve jarok volt egy hasi uh+vérvétel mert fájt a hasam felül aztán elmentem gyomortukrozésre rendeben volt ottis minden de nem szünt a fájás. átkérettem magam másik orvoshoz mert ami volt orvosom az semmit nem ért nemis érdekellte , Most voltam másik orvosnál hasi uh+vérvétel azmondta rendben van minden ő nemlát semmit , de olvastam h a hasi uh nem mondja biztosra meg a dolgokat .hasnyálmirigy fájásra gondoltam daganat,gyulladás,enzim hiány , ezeket olvastam és néztem képeket h arra fáj ahol a hasnyálmirigyem van napközben is fáj de nem annyira . reggel mikor felkelek akkor nagyonfáj veszek 3 levegőt ami mégjobban fáj olyan mintha teleszivnam magam levegővel és megnyomna valamit aztán hiába veszem tovább a nagy levegoket már nem fáj olyan mintha a helyére tolnék valamit azzal hogy megnovelem a tudomet, lehet hogy kicsit furcsának hangzik de már nemtudok semmit . belezavarodtam iedgesvagyok ilyenek 20 éves fiu vagyok 50 kg mindig vékony voltam ezért gondoltam hogy valami enzim hiány valami vele szuletett betegség felszivodási betegség vagy ilyesmi már nemtudom annyi mindent nézem h belezavarodtam már jövöhonapban megyek vastagbél tukrozésre. de a második hasizmomnál fáj vizszintesen végig de nem sugárzik hátba . irjatok valamit köszönöm

2017. dec. 16. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasnyálmirigy is okozhat hasonló tüneteket. Vegyél egy doboz Mezymet és szedd pár napig. Ha szűnnek a tünetek akkor ez a bajod. Mivel nagyon sovány vagy szedj B vitamin komplexet, ettől jobb lesz az étvágyad és nyugtat is. Esetleg megpróbálhatod a Buscopant. Komoly bajod nem valószínű, hogy van.
2017. dec. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
MR vizsgálat tökéletesen megmutat mindent...ha más nem menj magán klinikára kb 30 ezer ft.
2017. dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a hasnyálmirigyed fájna akkor üvöltenél és nem itt irkálnal hanem a műtőasztalon feküdnél mert arra nem hatnak a gyógyszerek és csak úgy tudják csillapítani a fájdalmat ha kinyitnak. Ha daganat van benne az csakis a végső stádiumban okoz tüneteket amikor már a szerv 90% elhalt
2017. dec. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pista1979 ***** válasza:
Simán lehet mozgásszervi probléma is,nálam is ez van....gerincsérv,vagy porckopás....
2017. dec. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!