Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » HIV pozitív kiderülhetne így is?

HIV pozitív kiderülhetne így is?

Figyelt kérdés
sziasztok, eddig eszembe se jutott viszont ma megnéztem egy olyan videót ahol a hívről beszéltek. Felismerte magamban egy pár tünetet, lehet hogy ez butaság, sőt biztos, de mindig nagyon megijedek amikor ilyeneket hallok, ugyanis nagyon gyenge az immunrendszerem, sokszor megfázok. Csak annyi érdekelne hogy a hív vírus kiderülhet úgyis , ha nőgyógyászti vizsgálat folyamán kenetet vesznek és elviszem egy laborba? Azok az értékek ki mutathatják? Vagy szükséges erre kategorizáló vizsgálatra elmenni? Köszönöm...

2017. dec. 17. 09:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Esetleg a Papanicolau teszt kimutatja??
2017. dec. 17. 09:10
 2/9 anonim válasza:
100%

Nőgyógyászati vizsgálaton tudtommal nem szűrik rutinszerűen. El kell menned direkt ilyen szűrésre, ha ki szeretnéd deríteni. Legjobb tudomásom szerint anonim és ingyenes.


Nagyon sok lánynak "gyenge az immunrendszere", tényleg nagyon gyakori, hogy könnyen megfáznak/felfáznak. Ez a legkevésbé se tünete annak, hogy HIV pozitív vagy.

2017. dec. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm...

annyira megijedtem :(

2017. dec. 17. 09:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy gondolod van rá esély, hogy megkaptad? Ugye tudod miképp terjed?
2017. dec. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy terjed... remelem nem az, de ha kideríthetném... megnyugodnék vagy nem
2017. dec. 17. 09:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is gyenge az immunrendszerem, de nem vok Hiv poz.

Kenetnel nem nezik. Clamidyat is csak ha kulon fizetsz. Elmesz veradasra ott szurik a hepatitist es a hivet:)

Vagy kersz direkt nemibetegszurest van ilyen fizetős vervetel is, de gondolom esetleg felirja a hazidoki, vagy nemi betegség gondozos is.

2017. dec. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm a válaszod!
2017. dec. 17. 09:44
 8/9 anonim válasza:
viszont véradásnál automatikusan nézik, de megkockáztatom, hogy sima vérvétel vizsgálatánál is kiderülhet.
2017. dec. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sima vérvételnél nem nézik. El kell menni egy ingyenes anonim HIV vizsgálatra, sok helyen van az országban. Keress így rá, hogy anonim HIV vizsgálat. Tulajdonképpen ez is egy sima vérvétel, csak a vizsgálat speciális, de abból te csak az eredményt fogod látni már. De ha nem voltál olyannal, aki HIV-fertőzött lehet, nulla az esélye, hogy elkaptad.
2017. dec. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!