Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fáj a torkom egy nagyon...

Niceszisz kérdése:

Miért fáj a torkom egy nagyon stresszes nap után?

Figyelt kérdés

Olyan mintha meglennék fázva vagy annak kezdeti szakasza. Tegnap egy nagxon nagyon csalódott és meglepően rossz szituációt éltem meg. Ma reggel úgy keltem hogy annyira fáj a torkom hogy nyelni alig birok. Legutoljára akkor volt ilyen, amikor a volt élettársam szakitott velem.váratlanul. mivel én őrülten szerelmes voltam így rendkivul nehezen viseltem a helyzetet és szinten fajt a toekom.

Képes bele betegedni az ember az adott streessz oozta problémákba? Vagy így védekezik a szervezet?



2017. dec. 18. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert a stressz legyengíti a szervezetet, és könnyebben elkapsz mindent. Ráadásul idegi alapon BÁRMILYEN tünet előjöhet. Nem csak bele betegedni lehet a stresszbe, hanem belehalni is. Szív és érrendszeri, stroke, és még sok halálnem a stressztől van.
2017. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ordibálástól.
2017. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!