Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 éves lányom nagylábujja...

2 éves lányom nagylábujja begyulladt. Szerintetek hulyen kezelik?

Figyelt kérdés
Elvittem a heimpal sebeszeti szalrendelesre. Oda tartozunk. Haziorvoshoz nek vittem.gondoltam ugyi tovabb kuld. Nem annyira csunya neki. De mem akartam huzni az idot. Fajlalta piros neki es a korme alatt gennyes.. par napja beutotte es ez okozta a gyulladast tegnap es ma is voltunk kototesen gentamicinnel kenik be es bekotik neki.. holnap is kell vigyem. Meg neztem neten ez egy receot nelkuli krem raadasul 8 even aluliaknak nem is ajanljak. Nem fog bepallni anlaba a folyamatos kotozestol? A haziorvost felhivtam de az azt mondtah a heimpalba kell vigyem ha mar ott kezdtek el a kezelest mer ot megbuntetik ha szo nelkul at veszi a lanyom kezeleset.. ez milyen? Es a heimpalba a doki kirohogott mikor mondtam h nem e vihetem a gyerek orvoshoz kototesre mer akkor mem kene napi 70km.ert oda vissza utazni.. erre azt mindta h azok nem ertenek ehez.. hat de ezt en is meg tudom neki csinalni bekemm es bekotom.. raadasul ma ahogy le lett szedve nem is lattam javulast :( es felek h a sok kotozestol bepalik a laba. Szerintetek?
2017. dec. 19. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem fog bepállani.

Jó, ha ott kötözik be, mert akkor látják, ha van valami gond.

Máskor meg ne meséld el a háziorvosnak, hogy már voltatok máshol, csak simán menj oda.

Egyébként nem hiszem, hogy sebészeten hülyeséget csinálnának.

2017. dec. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Áztassátok ki , a köröm hegyesen benőtt a húsba , ezt gyógypedikűrös gyorsan kínok nélkül kiveszi .
2017. dec. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó a Gentamicin, én is azt vettem amikor begyulladt a körmöm mellett a bőr, pár nap alatt rendbe hozta. Minden este fürdés után bekentem és tettem rá sebtapaszt, másnapig rajta hagytam az újabb kenésig.
2017. dec. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor fog bepálni, ha zokni van rajta. Mezítláb kell elnni otthon amúgy is. :)


De ha teheted, ne vidd a heim pálba a gyereked, mert állatok dolgoznak ott.

12 évesnek prosztata vizsgálatot rendelnek el, volt oszttársamnak 80%-ban megbénították a lábát rutinműtét alatt, mert megrongáltak valami ideget satöbbi.

Jót még nem hallottam róluk.

2017. dec. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt hogy benőtt a körmöm, sebészeten akkor besebhintőporozták meg bekötötték, mondanom se kell hogy semmit nem használt. Rengeteget szenvedtem vele, újra és újra visszanőtt de végül egy gyógypedikűrös csinálta meg nekem, és oda is többször kellett mennem, de ugye nekem sokkal rosszabb volt a helyzet mint nálatok. Én sebészetre nem mennék ezzel többet, mert vicc amit ott műveltek :)
2017. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sebészeten csinálták meg, normálisan. És volt még egy-két sorstársam ott, akiknek éppen a pedikűrös rontotta el, vagy nekiesett érzéstelenítő nélkül, mert ugye ő nem orvos.
2017. dec. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
@5 - benőtt köröm beavatkozás kb 3 perc volt. Érzéstelenítette a lábujjamat, megcsinálta amit kell és kész. Szép, azóta sincs problémám vele. :)
2017. dec. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!