Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Komolyabb baj lehet vagy...

Komolyabb baj lehet vagy szimpla influenza, vírus?

Figyelt kérdés
Csütörtökön kezdődött rossz kozerzettel es torokfajassal. Lefekudtem aludni 1-2orat, a torokfajas elmult de a lazam emelkedni kezdett. Ejszakara felment 39ig is, de mas bajom nem volt, csak laz. Penteken elkezdett kicsit folyni az orrom es kohogni a lazam 37.5-38.5 kozott volt. Ejszaka vettem be lazcsillapitot. Szombatra a lazam 37-38kozott ingadozott a kohoges es az orrfolyas erosebb lett. Ejszaka 37.6.37.9re bevettem egy lazcsillapitot hogy holnapra mar ne legyen lazam. Ma meg mindig hoemelkedesem van 37-38kozott, az orrom gyengebben folyik, kohogni ugyanugy kohogok. Bekaptam egy szimpla virust vagy influenzat vagy lehet akar tudogyulladas vagy rosszabb, valamilyen belso gyulladas? Szerintem nem normalis hogy negyedik napja folyamatos lazam van

2017. dec. 24. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a vírus csinál ilyet.Sok C-vitamin,D-vitamin,rengeteg folyadék pihi.Nyugi,jobban leszel!!Boldog karácsonyt!!
2017. dec. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert a láz azt a célt szolgálja hogy a magas hõmérséklet hatására elpusztulnak a korokozók.És te egésznap csak csillapitod..Igy nem fogsz meggyogyulni.Nekem már sok orvos mondta hogy 39.5 ig nem szabad csillapitani..Amugy orcsepp, torokfertõtlenitõ (pl halls cukor) es pihenj.Menj el orvoshoz.Es igyal sokat
2017. dec. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!