Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányás hasmenés vírus lehet...

Hányás hasmenés vírus lehet hányás nélkül?

Figyelt kérdés
Úgy érzem biztosan lappang bennem valami. 24.-e óta kegyetlenül fáj a fejem de tegnap este hányingerem is volt, ittam este savanyú káposzta levet és b6 vitamint , elmúlt reggelre minden. Sajnos reggelizés után újra minden elölről, 3 óráig éreztem magam rosszul aztán elmúlt. Nem nagyon merek enni mert úgy látszik azután vagyok szörnyen, inkább krumplipüré falatokat és pár korty vizet. Mindemellett lázam is volt és mintha meg lennének duzzadva a manduláim. Levert vagyok és gyenge, de ezen hullámok között sem hányás sem hasmenésem nem volt. Mi lehet ez? Köszönöm a válaszokat.
2017. dec. 26. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamilyen más vírus okozhatja, hányinger lehet influenza típusú megbetegedéseknél is.
2017. dec. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Influenzám is volt pár éve az nem így kezdődött. Magas láz, erőtlenség hirtelen, aztán köhögés, nátha.
2017. dec. 26. 14:05
 3/3 anonim válasza:
Vegyel be probiotikumot az segit ha a bélrendszernél meg ezeknel van baj. Laz az mar baj tehat menj orvoshoz. A hanyingered van igyal hideg citromos vizet.
2017. dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!