Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ciszta fajhat ennyire?

Ciszta fajhat ennyire?

Figyelt kérdés
Lassan 2hete nem jon meg.barnas folyasom volt menszi helyett.voltam dokinal aki nem vizsgalt meg elkuldott beta hcg szint meresre bar ket terhessegi tesztem is negativ.volt mar cisztam regebben.erre is gyanakszom.viszont a hasam alja gyakran faj nem gorcsol hanem faj illetve a vegbelem is szokott szurkalni nem tudom hogy ossze fugg e de van hogy a hatam is faj.valakinek ha vilt ilyen panasza legyen kedves irni.
2017. dec. 29. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt menstruáció alatt ilyen tünetem néha még mindig tart sajnos, korábban nekem is volt cisztám. Nekem azt mondta a nőgyógyász, hogy be van gyulladva a méhem, de nálad lehet akár endometriózis is. Érdemes maszek dokihoz elmenni, nekem gyulladáscsökkentőt írtak fel azóta egy fokkal jobb. De tervezek január elején elmenni újra. Sajnos drága de érdemes így elmenni, hogy biztos legyen, hogy mi a baj. Jobbulást kívánok!
2017. dec. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom neked is jobbulast kivanok;)
2017. dec. 29. 10:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ezek a tünetek,csak ahogy telt az idő,egyre inkább átment elviselhetetlen fájdalmakba és görcsökbe. Csak a sokadik nőgyógyász ismerte fel,hogy endometriózisom van. Azt a dokit szerintem hagyd a fenébe,aki meg se vizsgál,az ilyen menjen utcát söpörni. Borzasztó,hogy mennyire nem veszik komolyan az ember baját. Lehet cisztád,gyulladásod,endometriózisod, úgyhogy ennek utána kell menni. Sok sikert!
2017. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp keress fel egy másik dokit, nekem is volt/van cisztám, nem ártana egy alaposabb kivizsgálás.
2017. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!