Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha mesterségesen leállítják a...

Ha mesterségesen leállítják a nemi hormon működésem, milyen tünetekre számíthatok?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy nem lesz menstruációm. Egy betegség kezeléseként történne ez.
2017. dec. 30. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Az orvos mit mond?
2017. dec. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még semmit mert most merült fel a betegség valószínűsége.
2017. dec. 30. 08:54
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Akkor ne parázz ezen egyelőre, még csak a valószínűségnél tart a dolog. Majd időben mondani fogja a doki, hogy mi várható, ha egyáltalán le kell állítani. De remélhetőleg nem is lesz szükség rá. Mielőbbi teljes gyógyulást!
2017. dec. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobbulást!
2017. dec. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megtennéd nekem azt a szívességet, hogy tájékozódjassak és nem lövöd le a kérdésem. Általában mád amit az orvos elmond és más amit a beteg átél ezért kérdeztem laikusoktól hátha más vagy rokona ismerőse átélt ilyet. Foglalkoznom kell a.dologgal mert ha ezt a kezelést kapom az még a jobbik eset a gyógyíthatatlan állandó életveszélyes állapottal szemben.
2017. dec. 30. 09:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nemrég kezdtem Visanneozni endometriózisra. 2 hete szedem, a menstruációm már elmaradt, mellékhatást még nem tapasztaltam. A legtöbben klimaxos tünetekről számolnak be, mint hangulatingadozás,hőhullámok,fáradékonyság. Érdemes mellé vitaminokat szedni. Te mit szedsz és milyen panaszra?
2017. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Catameniális ptx gyanúm van. Még lesznek vizsgálatok amik igazolják.....addig nem szedek semmit.
2017. dec. 30. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!