Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A hasfájás pirosas (véres)...

A hasfájás pirosas (véres) nyákkal a székletben milyen betegséget jelezhet?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam colonoscopia vizsgálaton, akkor nem volt semmi bajom...

#véres-nyákos-széklet
2018. jan. 3. 12:52
1 2
 1/12 Unikornispata ***** válasza:
100%
Aranyér,béldaganat,bélgyulladás...szerintem egy orvos tud ebben segíteni,mi csak pár dolgot írhatunk...
2018. jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Táplálék allergia csinálhat ilyet! Liszt, illetve tej allergia tesztet csináltass. De ehhez úgyis el kell menned a háziorvosodhoz, ő pedig tudja hová irányítson. Ne innen kérj diagnózist.
2018. jan. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Ha előtte nem volt ilyen akkor a tükrözés során felsértették valahol a beledet...

Ha nem múlik el akkor gyorsan vissza kell menni, de erről kaptál tájékoztatást is elvileg.

2018. jan. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a colonoscopia nem talált semmit akkor lehet h aranyér vagy ahogy írták felsértették a beledet egy kicsit - bár nnek kicsi a valószínűsége, bár lehet, hogy a te esetedben pont megtörtént.

Ha bizonytalan vagy, akkor székletvizsgálatot és tumormarkert csináltass - gasztrosnak meg szólj.

2018. jan. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az aranyeret tükrözéskor látták volna.
2018. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Esetleg disenteria, avagy vérhas. Gyakoribb mint gondolná az ember.
2018. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bélgyulladásod van, arra jellemző a véresnyák. most elvileg van valami hasmenéses járvány lehet valami ilyemi
2018. jan. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te hogy voltál vele, de a karácsony a nagy zabálások ideje. Sajnos tény és való,visszagondolva az elmúlt 10 nap kajái, na meg ivászatai nem voltak gyomor kímélőek. Legalábbis felénk, azóta is van egy nagyon gyenge hasmenésem, vagyis napi 2szer megyek de az állaga határeset. Úgyhogy fizetés után probiotikum kúrába kezdek. Szóval lehet ,hogy itt kell keresni a bajok okát.
2018. jan. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Keresem az okát.Még mindig fennáll a probléma, pedig diétázom. Nem lehet, hogy valami parazita fertőzés? Ettem nyersen csicsókát, igaz, hogy megtisztítva, lemosva, de hátha...A másik gyanÚsított a vörös szőlőmag őrlemény. Azt karácsonyra kaptam, egy teáskanálnyit belekevertem a reggelei zabpehelybe.. Csak ezekre tudok gondolni.
2018. jan. 4. 10:52
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyik barátnőmnek ugyanez a baja van 5 napja. azt mondja valami vírusos járvány van...Ő széntablettával kúrálja.
2018. jan. 5. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!