Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandósult visszér-gyulladást...

Állandósult visszér-gyulladástól lehetnek pattanások az arcbőrön? Többi lent.

Figyelt kérdés

A visszérgyulladás minimum hónapok, de lehet, hogy évek óta fennáll.

A műtét folyamatban...

Az aknés arcbőrrel meg már ezer orvosnál jártam, nem találják az okát, mindenféle kivizsgálásra elküldtek már, pajzsmirigy, nőgyógyász, fogorvos, stb.



2018. jan. 5. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze hozzá. Ilyen a bőröd.
2018. jan. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Genetikai is lehet, esetleg érdeklődd meg hogy volt e ilyen bőrrel rendelkező a családban fogadnám hogy volt.
2018. jan. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Senkinek nem volt ilyen csúnya a bőre.

Elfogadnám, hogy ilyen, ha 15 éves lennék.

De 30 felett már nem.


A nagy kivizsgálásokon is mindenhol a gyulladást keresték, a nőgyógyász, a fogorvos, az endokrinológus, mindenki.

Hiszen ami kijön az arcbőrön keresztül, ott próbál tisztulni, valahol a szervezetben van valamiféle gyulladás.

Pl ha van egy rossz fogad, akkor lehet fogalmad sincs, hogy attól vagy tiszta pattanásos, úgy ürül ki a genny.

Tömés vagy húzás után meg a bőröd is helyrejön.

Csak azt furcsállom, hogy már jó ideje járok kivizsgálásokra, és erre (a visszérre) nem kérdeztek rá, pedig 30 felett már majdnem mindenki érintett.

2018. jan. 5. 10:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Rossz étkezés? Allergia?
2018. jan. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Allergológusnál is jártam, semmi. :(
2018. jan. 5. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!