Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Köhögéskor vér?

Köhögéskor vér?

Figyelt kérdés

Sziasztok, világéletemben olyan voltam, hogy "köhécseltem" ha egy kicsit lehűlt a levegő kint. Végigjártam a tüdőgondozótól kezdve magánklinikán át mindent, semmi nem derült ki, hála az égnek!?


..és most az a helyzet, hogy továbbra is köhögök, már megszoktam, ilyen vagyok... de néha véreset köpök köhögés után. Elkezdtem vizsgálgatni a rossz, lyukas fogam, bele dugtam egy fogpiszkálót és az véres lett, ami azért egy kicsit megnyugtatott, de csak kicsit.


Kérdésem pedig az lenne, hogyha komoly baj miatt vérezne nem a fogam, akkor az folyamatos lenne? Tehát minden mély köhögésnél lenne vér?


A fogam hamarosan a doktor kezeire bízom, amint lesz rá időm.


A válaszokat köszönöm!



2018. jan. 5. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok mindentől lehet, ezt így nem lehet megmondani. Menj el gégészetre is, ha ott még nem voltál és gasztroenterológusi vizsgálat sem ártana, ha tüdőd és szíved már vizsgálták és az rendben.
2018. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy lyukas a fogad nem fog vérezni. Akkor már a gyökércsúcsig dughattad le azt a fogpiszkálót, hogy vérezzen, de lehet akkor bekaksiztál volna a fájdalomtól. :)


Az ínyed vérezhet. Lehet valahol van egy tasak. Hát, ha voltál tüdőgondozóba és csináltak rtg-n felvételt is a mellkasodról és nincs semmilyen eltérés akkor nem kell tüdőrákra gondolnod. De akár a torokból és a gégéből is jöhet vagy akár a mandulából. Füll orr gégészetre még menj el. Illetve a gyomorból is lehet. Reflux betegség.

2018. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!