Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fajhat a fejem?

Mitől fajhat a fejem?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán fordul elő, hogy rosszul alszom. Tegnap 22:30 kor már az ágyban voltam és egész 0:20 ig voltam fent. Szedek sedatif PC-t, kettő tablettát szoktam mindig bemenni most sem volt másképp. Nem mindig segít az a kettő tabletta. Múltkor bevettem 1-et és jól aludtam. De elárulom azt, hogy sokat töröm a fejem az este, elkezdek felni, nem is tudom mitől. Na meg azt szeretném befejezni, hogy 0:20 ig voltam fent aztán megittam egy csésze tejt, de tettem beleje egy kanál mézet ez mindig segített. Felébredtem 03:00 és egyenesen volt a testem, nézem hány óra, 03:00. Közben arra emlékszem hogy 2 álmodtam amire emlékszem. Aztán elaludtam 03:00 kor és 05:00 kor már fent voltam. Aztán megint elaludtam és végül kijöttem az ágyból 7:00 kor. Ismétlem hogy nagyon ritkán fordul el elő velem, hogy nehezen alszom el. A fejem majd szét robban, mit vegyek be? Felek hogy mi bajom lehet. B12 nem segítene?


19 éves fiú vagyok, igen eléggé beszari.


Köszönöm szépen a válaszokat.


2018. jan. 6. 16:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!