Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lyme kór teszt?

Lyme kór teszt?

Figyelt kérdés
Agusztus végén kezdődött minden szédüléssel, azután izomfájdalom, nyomás a fejben, fülzúgás, furcsa közérzet. Tudom hogy sokan hülyének néznének, de az orvosok mindig szorongással diagnosztizáltak, viszont az a bizonyos nap előtt soha sem volt semmi hasonló tünetem. Hova lehet menni tesztelni hogy elkaptam-e ezt a kórt? azóta 4 hónap telt el, és nem szűnnek a tünetek. 20 éves vagyok.

2018. jan. 7. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
ha utána olvastál volna legalább mi is az a lyme kór... tudod mi a jellegzetes tünete? egy jókora nagy folt vagy foltok a testen amelyeknek jellegzetes piros karika szerű határa van
2018. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Területi bőrgyógyászati szakrendelés
2018. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rengeteg betegnél nincsen folt, tudom hogy mit gondolhatsz arról amit írtam, viszont mindig is egészséges voltam mind mentálisan, mind fizikailag, és ahogy olvastam a lyme betegek írásait, mindegyik szinte ugyan olyan volt mint ami velem történik, és csak arra lennék kíváncsi milyen lehetőségek vannak a kimutatására
2018. jan. 7. 23:58
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
öcsém volt kullancsod vagy nem? Mert ezt csak attól lehet elkapni
2018. jan. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
öcsém, a lyme kórosok 64%-a nem emlékszik arra, hogy kullancs megcsípte volna. Nyilván kullancstól kapta el, ez nem kérdés. Csak nem vette észre a csípést. [link]
2018. jan. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

#5 az egy dolog hogy nem vette észre de a lyme foltoknak kellene hogy legyenek ő pedig azt írja hogy nincsen. A cikk amit linkeltél az szépen le is írja hogy ez a betegség első fázisa , a második az amikor több helyen is előjön a folt nem csak a csípésnél amit valjuk be nehéz nem észre venni .


Itt csak az van hogy a kérdező hipohonder semmi más (az oldal tele van velük)

2018. jan. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Lyme beteg vagyok. Egy az egyben ráillenek a betegségre a tüneteid. Nagyon kibogozhatatlan ez a betegség, nem kívánom senkinek azt a mizériát, ami e körül forog Írtam privát üzenetben.
2018. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Àllami intézetekbe felejtsétek el, hogy segítséget kaptok lyme ügyben. 7 éve vagyok beteg, krónikus lyme. Állami teszt Eisa egy nagy rakás kaka, kb. 30%-os pontos. Kb.70%-os a Western blot, László kórház elvileg csinál, de csak protekciósoknak. Kitartást minden lymeosnak!
2018. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!