Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mi? Lehet IBS?

Ez mi? Lehet IBS?

Figyelt kérdés
Vagy másfél éve állandóy feszülő,picit tompa fájdalmat érzek a hasamban, alhasamban. Annyira nem fáj, csak zavaró, éjszaka pl tudok aludni tőle. Van hogy egy-egy helyen élesebben fáj pár percig, utána elmúlik. Azt vettem észre, ha már nagyon kell pl piselnem, akkor az alhasamnál, a vasatgbelemnél is érzem ezt a feszülő érzést, csak erősebben. Voltam már UH vizsgálaton, laborvizsgálaton, ételallergia teszten (vérből), de mind negatív lett. Refluxom van, az szokott időként kijönni. Hasmenésem, székrekedésem ritkán van, hányigerem nem igazán van, étvágyam van. Vér nincs a székletemben, csupán picit keményebbb néha, néha meg lágy. Jó lenne tartanom egy pre- és probiotikum kúrát?

2018. jan. 10. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak egy kis stressz okozta bélhurut. Pribiotikum nem árt
2018. jan. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!