Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért cseszett le anyám, ha...

Miért cseszett le anyám, ha betegen hazajöttem az egyetemről?

Figyelt kérdés

Már lázas voltam végig, úgy mentem be vizsgázni, de haza kellett jönnöm, mert annyira rosszul voltam. Mondta a tanár, hogy mikor pótolhatom.

Már előre rettegtem itthon mit szólnak, de úgy tettek velem, mindenféle bolondnak, meg szimulánsnak elhordtak. "Ez bolond, azt se tudja mit csinál", meg apàm jött értem fel, erre mondtam, hogy menjünk haza, nem akarok Tescozni, akkor kifakadt, hogy te nem beteg vagy csak bolond.


Állandóan ez van, ha beteg vagyok.

Ti ezt hagynátok? Ha visszaszólok behúz egyet. Azért mert valaki beteg, miért lenne bolond vagy ezt csak én nem értem?


2018. jan. 19. 07:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem normális a szüleid felől.Agresszívak.Ezt nem kellene hagynod de sajnos mégis csak a szüleid.Beszéld meg velük.Vagy ha nem értenek a szóból akkor a család többitagjának is szólj h megértsék h ez nem normális.Ha beteg vagy beteg vagy ennyi.Segíteni kell akkor neked h mihamarabb meggyúgyúlj és nem megütni.De ha meg véletlen egyszer eljátszanád a betrget az sem lenne a világ vége.Szerintem ha legközelebb beteg leszel ne szólj nekik.És mi hamarabb költözz el otthonról de csak diszkréten.
2018. jan. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért, mert anyád nem normális. Egy vizsga sem pótolhatatlan, és nem éri meg összeesni miatta.
2018. jan. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!