Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Savtúltengés, vagy valami komoly?

Savtúltengés, vagy valami komoly?

Figyelt kérdés
Pár hónapja már tompa alhasi, hasi fájdalmakkal élek. Nem olyan erős fájdalmak ezek, de ha pl benyomom a hasam, akkor érzem hogy valami nem OK. Néha szokott hasmenésem lenni egy-egy kiadósabb étkezés után, olyankor pl nagyon görcsölök, de általában normális a székletem. Ezt a tompa fájdalmat érzem még az oldalamban is. Lázam, hányás, vér a székletemben nem volt, UH, laborvizsgálat, ételallergia teszt negatív. Refluxom van egyébként. Jövőhéten megyek gasztroenterológus, de félek hogy nem tud mit kezdeni velem..

2018. jan. 20. 16:29
 1/7 A kérdező kommentje:
És számomra a legijjesztőbb, hogy ott a vakbelem környékén is érzem, picit élesebben. Nem annyira hogy pl összeesnék, de igen.
2018. jan. 20. 16:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Epe?
2018. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, a székletem hol jó, hol lágy, de bűzösnek elég bűzös, meg olyan világosbarnás.
2018. jan. 20. 16:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is epére gyanakszom, amikor epekövem volt ugyanezek voltak a tüneteim
2018. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De az epeköveket az ultrahang kimutatná, nem? És miért fájna a vastagbelemnél, meg az oldalamnál?
2018. jan. 20. 17:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Uh-n mit kerestek? Ha nem nézik célirányosan, akkor nem látják.
2018. jan. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
alhasi meg hasi UH-m volt, azt mondták minden okés, nem lát szervi elváltozást.
2018. jan. 20. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!