Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sárga foltok a tenyeremen?

Sárga foltok a tenyeremen?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel vettem észre, szóval tegnap lehetett gondolom valami, hogy sárga foltok vannak a tenyeremen. Eddig soha nem volt ilyen sehol semmim és nem tudom mi lehet ez. Nem fáj, nem viszket, nem csinál semmit csak ott van, ezenkívül minden rendben. kb fél órán át sikáltam tegnap és ma is, de nem változott. szerintetek mi lehet ez?

[link]



2018. jan. 25. 13:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Most talán mintha egy egész kicsit szebb lenne, de nem vagyok benne biztos.
2018. jan. 25. 14:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak meg van keményedve a bőr.
2018. jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
biztosan nem bőrkeményedés, mert az nem egyik pillanatról a másikra történik
2018. jan. 25. 14:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Véraláfutás. Nekem akkor szokott ilyen lenni, ha rossz fogással emelek valami nehezet, és kicsit megnyomja egy él a tenyeremet. Vagy ha erősen rácsapsz valamire, akkor is lehet ilyen. Ne aggódj, minden gond nélkül elmúlik.
2018. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De ha álmodban erősen ökölke szorítod a kezed, akkor is lehet ilyen. Az ujjaid vége és a körmöd nagyon erősen a tenyeredbe nyomódik. Alvás közben nem hajolnak be úgy az ujjak, "hibás" az ököl képzése.
2018. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ha nem bőrkeményedés akkor ki megy onnan a vér.
2018. jan. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!